Skupinové kurzy

Naše skupinové kurzy jsou určeny začátečníků i pokročilým hráčům. Aktuálně nabízíme tři skupinové kurzy zaměřené na základní aspekty golfové hry – KURZ DLOUHÉ HRY, KURZ PATOVÁNÍ A KRÁTKÉ HRY a KURZ HRY Z BUNKERŮ A OBTÍŽNÝCH POZIC. Kapacita každého z kurzů je 8 osob a 2 trenéři. Kurzy jsou vedeny s důrazem na aktuální potřeby každého z účastníků.

Pro další informace a přihlášení na kurz kontaktujte Jiřího Paťavu, tel. 777 626 444, stk@zgck.cz.  Kurz bude probíhat v tréninkových prostorách Silesia Golf resortu.

NEJBLIŽŠÍ KURZY:

KURZ PATOVÁNÍ A KRÁTKÉ HRY – sobota 22.4. 2023 od 9:30
Kurz je určen všem golfistům, kteří by rádi zlepšili své výsledky na hřišti. Čeká na Vás intenzivní 3 hodinový trénink ve skupinách o max. 4 golfistech na jednoho trenéra, ve kterém se dozvíte celou řadu zajímavých tipů a doporučení, jak zlepšit svou krátkou hru a patování a jak efektivně tyto dovednosti trénovat. Trenéři zkontrolují Váš postoj, držení hole, míření, naučí Vás hrát přihrávky s různou trajektorií letu míče, naučíte se hrát přihrávky z nakloněné roviny (rány z kopce, do kopce) a z roughu.
Cena kurzu pro členy Zámeckého golf clubu Kravaře 990 Kč, v ceně kurzu jsou zahrnuty míče na driving range

KURZ DLOUHÉ HRY 
Tři tréninkové hodiny na driving range, ve kterých společně s našimi trenéry zjistíte, jak vylepšit Vaše dlouhé rány tak, abyste na hřišti zasáhli více fervejí a greenů. Dozvíte se, jak efektivně trénovat dlouhou hru, na čem dále pracovat a dostane se i na krátkou videoanalýzu švihu. Nově vás také trenéři seznámí s tréninkovým systémem Superspeed golf, díky kterému můžete efektivně prodloužit své dlouhé rány. Trénovat budete ve skupinách o max. 4 golfistech na jednoho trenéra.
Cena kurzu pro členy Zámeckého golf clubu Kravaře 990 Kč,  v ceně kurzu jsou zahrnuty míče na driving range

KURZ HRY Z BUNKERU A Z OBTÍŽNÝCH POZIC
Dělá Vám potíže vyhrát míč z písku? Nevíte, jak hrát z vysoké trávy? Neumíte se správně postavit k míči, když hrajete z kopce nebo do kopce. Pak je právě pro Vás určen tento kurz. Naši trenéři Vás ve 3 tréninkových hodinách naučí bezpečně vyhrát míč z bunkeru jednou ranou tak, aby Vaše skóre zbytečně nenarůstalo. Dále Vám poradí, jak efektivně hrát v obtížných situacích, které na golfisty na hřišti čekají. Trénovat budete ve skupinách o max. 4 golfistech na jednoho trenéra.
Cena kurzu pro členy Zámeckého golf clubu Kravaře 990 Kč, v ceně kurzu jsou zahrnuty tréninkové míče

SKUPINOVÝ GOLFOVÝ KURZ
Prodloužený čtyřhodinový kurz rozdělený do dvou bloků pomůže vyladit vaše dlouhé rány i přihrávky do greenu. Naši trenéři vám pomohou zlepšit vaši hru před nadcházející sezónou. Na programu bude především videoanalýza švihu a rady a tipy, jak hru zlepšit. V případě zájmu bude prostor i na hru z bunkeru. Kurz bude probíhat na driving range v Silesia golf resortu v Kravařích. 
Cena kurzu pro členy Zámeckého golf clubu Kravaře 1090 Kč,  v ceně kurzu jsou zahrnuty míče na driving range.